Sadzarka do czosnku i cebuli od PPUH Renal

W ofercie firmy PPUH Renal dostępna jest sadzarka do czosnku, która ułatwia zakładanie plantacji. Maszyna pozwala przyspieszyć pracę i uniknąć czasochłonnego sadzenia ręcznego.

Automatyzacja prac

Maszyna dostępna w ofercie firmy Renal pozwala na szybkie i precyzyjne sadzenie czosnku, cebuli dymki oraz bobu. Ręczne zakładanie plantacji było bardzo pracochłonne i zajmowało dużo czasu. Wielu rolników miało problemy ze znalezieniem pracowników sezonowych zainteresowanych tego typu zajęciem, co powodowało znaczne opóźnienia w sadzeniu. Zbyt późne wysadzenie czosnku lub cebuli dymki bardzo często prowadziło do obniżenia plonowania i dużych strat.

Sadzarka firmy Renal pozwala na automatyzację prac, a doskonałe dopracowanie mechanizmów, zapewnia odpowiednią precyzję sadzenia.

Sadzarka Renal – parametry techniczne

Sadzarka do czosnku firmy Renal to trzyrzędowa maszyna zawieszana. Rozstaw rzędów (radełek) oraz głębokość sadzenia można regulować, dlatego sadzarka sprawdza się nie tylko do czosnku, ale także cebuli dymki, bobu i innych warzyw.

Zębatki łańcuchowe pozwalają dwustopniowo regulować gęstość sadzenia. Materiał do sadzenia wsypywany jest do zbiorników. Taśma transportowa posiada 100 pojemników na bulwy lub większe nasiona (np. bobu, fasoli, grochu). Pojemniki rozmieszczone są w 3 rzędach.

 Na sadzarce zamontowano 3 siedzenia dla pracowników, którzy mogą ręcznie umieszczać ząbki czosnku lub cebulki w koszyczkach (rozmieszczonych na taśmie).

Materiał do sadzenia dozują leje rurowe ustawione pionowo. W ten sposób nie zapychają się tak, jak klasyczne rury poziome.Annonces sélectionnées